Par mums

Fonds „TAVS ATBALSTS” ir nevalstiska organizācija, kas nodrošina kopfinansēšanas projektu platformas TavsAtbalsts.lv darbību. Tā radīta ar ticību ilgtermiņā domājošai un atbildīgai sabiedrībai. Mēs ticam, ka dots devējam atdodas, un katra maza vai liela iniciatīva un līdzdalība tajās veido sabiedrību, kurā atbalsta viens otru, sekmē tādu vērtību attīstību cilvēkos, kas ir svarīgas valsts pastāvēšanai un attīstībai.

Mēs daudz diskutējam par to, ka ir ierasti un populāri gaidīt visu no valsts, bet varbūt tā ir utopija, kurai ticam vēsturiskas pieredzes dēļ, bet reālistiskāk būtu mainīt attieksmi un domāt, ko es varu darīt, lai kādam un man pašam kļūtu labāk un kvalitatīvāk dzīvot.

Un mēs ticam, ka ikviens var ko dot un var ko vēl vairāk saņemt!

Pasaulē ir daudz kopfinansēšanas projektu platformu, kas sniedz iespēju ikvienam pieteikt savu ideju un gūt sabiedrības finansiālu atbalstu vai cita veida līdzdalību idejas īstenošanai un mēs ticam, ka tādai ir jābūt un tāda var sekmīgi funkcionēt arī Latvijā. Mēs ticam, ka mums līdzīgi domājošo ir daudz un mēs ticam Latvijas cilvēku ideju lielajam potenciālam, jo visi taču vēlamies dzīvot labākā valstī, laimīgākā, veselākā un priecīgākā sabiedrībā.

Kopfinansēšanas projektu lielākā vērtība ir atvērtība, jo tiek īstenotas tās projektu idejas, kas sabiedrībai ir svarīgas un šķiet vērtīgas, kurām citādi, iespējams, nebūtu iespējas un apstākļu īstenoties

 

Fonda statūti 

Gada pārskats 2020 

Gada pārskats 2021 

Gada pārskats 2022