Projekti

Atbalsts

Iluzionisma teātra un muzeja izveidei

Palielināt par: 3,248 EUR
Nepieciešami: 26,475 EUR
Par projektu
Mēs esam iluzionisti Dace un Enriko Pecolli (Pezzoli). Šobrīd aktīvi strādājam pie absolūta jaunuma – Iluzionisma teātra un muzeja Mystero izveides Rīgā. Atvēršana tiek plānota jau šī gada 7.novembrī.

Šāda veida teātra, brīnumu muzeja nav ne Baltijas, ne Austrumeiropas ne Ziemeļeiropas valstīs. Šobrīd piedzīvojam vēsturisku mirkli – tiek veidota jauna sabiedriska vieta ģimenēm Latvijas kultūras kartē un Jūs varat būt daļa no tā, sniedzot savu atbalstu. Iluzionisms apvieno daudzas un dažādas tautības un tam nav vecuma ierobežojums, līdz ar to tas aptver ļoti plašu cilvēku auditoriju. Mēs aicinām ikvienu būt daļai no projekta un kopīgiem spēkiem īstenot šo ieceri.VIETA
Teātris tiek veidots bijušā kino "Liesma" telpās Rīgā, Torņkalnā blakus Bērnu slimnīcai. Bijušais Kinoteātris “LIESMA” atrodas ļoti tuvu Rīgas centram. Tas tika uzcelts 1930.gadā kā kino, teātra, cirka, koncertu  un citu izklaides pasākumu vieta. Ēka veiksmīgi darbojās līdz 70-tajiem gadiem, kad cieta ugusgrēka postījumos. 90-tajos gados ēka nonāca reliģiskās organizācijas Jehovas Liecinieki īpašumā, kas ēkā turpināja darboties līdz pat 2019.gadam.

Ēku teātra izveidei mēs iegādājāmies 2019. gada nogalē, lai īstenotu šo brīnišķīgo ieceri.

 
IDEJA
Muzeja pamata ekspozīcijā būs Pecolli 25 gadus krātā burvju skatuves mākslas priekšmetu, atribūtikas, plakātu un interaktīvo ilūziju objektu kolekcija, kurā senākie eksponāti ir no 18 gs. sākuma. Nozīmīga izstādes sadaļa būs arī iluzionisma skatuves mākslas vēsture Latvijā. Izstādes nozīmīga sadaļa būs veltīta arī izglītojošajiem materiāliem, kas  veicinās cilvēku fantāziju.
 
Ilūziju teātra zāles sienas rotās seni Iluzionisma mākslas vēstures plakāti.
Mēs vēl joprojām ticam, ka cilvēkiem ir nepieciešama tāda vieta, kur brīnīties, kur sajust interesantu atmosfēru un iemācīties, ko jaunu.


 
ATBALSTS
Savā 25 gadus profesionālajā skatuves darbībā sajutām, ka vēlamies uzdāvināt Latvijai ko paliekošu. Esam uzstājušies 79 dažādās valstīs, saņēmuši prestižo Merlin award (līdzvērtīga Oskaram kino jomā), kā labākā izrāde ģimenēm Amerikā 2018.gadā. Mēs esam režisējuši Soču paraolimpiādes noslēguma ceremoniju. Pieredzes ir patiešām daudz un esam nolēmuši to ieguldīt Latvijas kultūras dzīvē.
 
Šobrīd ikvienu, kurš jūt līdzi mūsu iecerei un vēlas, lai tā tiktu īstenota, aicinām sniegt atbalstu ēkas fasādes un gleznojumu veidošanai, apgaismojuma ierīkošanai, teātra skatuves izbūvei, skatuves mehānismu un priekškaru iegādei un uzstādīšanai, mākslinieku ģērbtuves izveidei, stikla vitrīnu iegādei ekspozīcijas izvietošanai un antīku lielizmēra plakātu ierāmēšanai, vides pielāgošanai cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
 
Katra ziedotāja vārds būs iegravēts, un plāksnītes ar ziedotājiem tiks izvietotas telpās. Tādējādi ikviens, apmeklējot teātri un muzeju, varēs iepazīties ar cilvēkiem, kuri atbalstījuši liela brīnuma tapšanu, lai mazie un lielie brīnuma mirkļi rastu savu mājvietu Rīgā un ielīksmotu lielus un mazus skatītājus.Seko līdzi jaunākajai informācijai mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/mystero.lv/ 
 

Sirsnīgs apskāviens un neizmērojams paldies visiem atbalstītājiem!

Informācija brīvprātīgajiem
Ja Tev ir doma, kā vari kā palīdzēt projekta īstenošanā, droši sazinies ar mums!
Papildu informācija

Mēs ļoti mīlam arī skatuves mākslas vēsturi. Šīs mīlestības iedvesmoti, esam izveidojuši milzīgu Iluzionisma rekvizītu un plakātu privāto kolekciju, kā arī esam izstrādājuši bezmaksas interneta lapu, kurā cilvēki var iepazīties ar informāciju par skatuves mākslinieku darbu saistībā ar ziepju burbuļiem no sendienām līdz mūsu dienām.

Mēs esam izveidojuši arī  bezmaksas informatīvo mājas lapu veltītu skatuves mākslai darbā ar ziepju burbuļiem  www.historyofbubbles.com

Mūsu 25 gadu profesionālās  darbības rezultātā ir tapušas 2 fantastiskas lielformāta Cirka/Teātra izrādes   www.underwaterbubbleshow.com   un  www.dreamingofwonderland.show

Uzzini vairāk:
https://www.facebook.com/under...
https://www.facebook.com/Pecol...
un mūsu personīgajā telpā, kurā arī jauna informācija drīz parādīsies:
https://www.facebook.com/Enric...
Marco Colombo
Liene Jansone
Iveta Romančuka
Iveta Romančuka
Andris Urbāns
Agnese Žagata
Ainis Opanis
Ainis Opmanis
Iveta Lūse
Iveta Lūse
Iveta Lūse
Iveta Lūse
Mārtiņš Ciekurs
Laura Jurševska
Zigmars Atvars
Zigmars Atvars
Santa Reisone
Santa Reisone
Agita Zilbert
Iveta
BEATA BUNDULE
Zane Liepiņa
Ievina Mozalevska
Laila Baumane
Valdis Zariņš
Liene Jansone
Nelda Bailīte-Irmeja
Lilita Lauskiniece
Dace (Viesturs) Liepa
Dace Liepa
VIZBULĪTE LĀCE
Ainis Opmanis
Kristīne Kļujeva
Dāvis Golds
Kārlis Kalniņš Elektriķis
Liene Kalniņa
Ināra Trēziņa
Ingrida Valdmanis
Anna Braķe
Rebeka Sapronova
Inese Sapronova
Laila Kocere
Laila Kocere
Laila Kocere
Laila Kocere
Sandra Opilla
Gints Belēvičs
Ieva Šterna-Tikaiže
Aija Selga-Brikmane
Madara Arenta Uzunosmanoglu
Dāvis Sīmanis
Valentre SIA, Ginta Anšmite
Valentre SIA, Ginta Anšmite
Agate Sirmā
Aija Bračka-Pinne
Ginta Anšmite
Alfons Eferts
Uldis Šteinbergs
Dace Liepeniece
Ēriks
VALTERS SILIS
Ivo Briedis
Inga Tunste
vaira plataca
Anonīms
Anonīms
Anonīms
Anonīms
Anonīms
Anonīms
Anonīms
Anonīms

DALĪTIES

Pieraksties TavsAtbalsts.lv jaunumiem!

Cerams, tie Tevi iedvesmos vērtīgiem darbiem!

Komanda


Enriko Pecolli

Dace Pecolli