Projekti

Atbalsts jauno talantu izaugsmes programmas

organizēšanai

Palielināt par: 85 EUR
Nepieciešami: 600 EUR
Par projektu
Fonds “Tavs Atbalsts” sadarbībā ar Vītolu fondu organizē Jauno talantu izaugsmes programmu “Atbalsts”, kas paredzēta Vītolu fonda stipendiātiem – 2. un 3.kursu studentiem līderprasmju attīstībai. Tas ir sociāls projekts, kura mērķis ir iedvesmot Vītolu fonda stipendiātus aktīvi meklēt savu lomu pasaulē. Projekta gaitā studentiem tiks dota iespēja tikties ar Latvijā atzītiem biznesa koučiem, profesionāļiem un uzņēmējiem, apgūt teorētiskās un praktiskās iemaņas un galvenos līderprasmju principus, kā arī gūt iedvesmu savu talantu attīstīšanai un ideju realizēšanai turpmākajā dzīvē.

Dalība jauno talantu izaugsmes programmā “Atbalsts” jauniešiem būs bez maksas, apmaiņā par dalību programmā studenti tiks aicināti ziedot no trīs līdz sešām stundām brīvprātīgā darba mēnesī sociālu ideju realizēšanai. Fonds aicina sabiedrības pārstāvjus sniegt savu atbalstu šī sociālā projekta īstenošanā, ziedojot līdzekļus tehnisko izdevumu segšanai 600 eiro apmērā projekta mācību norises nodrošināšanai no 2021. gada oktobra līdz 2022. gada aprīlim. Tehniskajos izdevumos ietilpst tējas, kafijas un ūdens, kancelejas piederumu, praktisko nodarbību inventāra un tehniskā aprīkojuma nodrošināšana, kā arī izdales materiālu sagatavošana u.c. tehniskie izdevumi.

Dalībai programmā tiks uzņemti 12 jaunieši, kuriem visa projekta gaitā būs iespēja konsultēties ar Latvijā labi zināmiem līderprasmju koučiem un speciālistiem, iegūt atbildes uz sev interesējušiem jautājumiem un gūt atbalstu personīgajā izaugsmē.

Mācību sāksies 6. oktobrī, bet noslēgsies 2022.gada aprīlī. Pabeidzot apmācību programmu, studenti saņems sertifikātu, kas apliecinās projekta gaitā iegūtās zināšanas.
Informācija brīvprātīgajiem
Ja Tev ir idejas, kā vari sniegt savu ieguldījumu jauno talantu izaugsmes programmas “Atbalsts” norisē un attīstībā, sazinies ar mums: talantuizaugsme@gmail.com.
Papildu informācija
Atsauksmes no dažiem mūsu iepriekšējā gada studentiem: 

Vēlos pateikt lielu paldies gan programmas organizatoriem gan vadītājiem par ārkārtīgi vērtīgajām nodarbībām, iegūto pieredzi un sastaptajiem cilvēkiem. Katru tikšanās reizi gaidīju ar nepacietību un pilnībā izbaudīju visas nodarbības. Atskatoties uz sevi pirms dalības šajā programmā un salīdzinot ar to, kāda esmu tagad, nevar nepamanīt pārmaiņas manā personībā un uzskatos par dzīvi – esmu kļuvusi pašapzinīgāka, drosmīgāka, pārliecinātāka par saviem spēkiem, neatlaidīgāka. Programma bija izcila pieredze un gūtās atziņas palīdzēs turamākajās dzīves gaitās. Tiešām, milzīgs paldies!
SofijaPaldies Jums, Kristīne, Ilmār un Lelde, vēlreiz par šo projektu! Man pirms projekta bija bažas, ja nu līderisms ir kas tāds, kur “jākaujas” un  jāpierāda sevi esam labākam par citiem. Ļoti priecājos, ka caur šī gada pieredzi, sarunām, darbiem esmu pārliecinājies, ka patiesais līderisms ir atbalsts un sadarbība. Domāju, ka šī pārliecība man tagad būs uz mūžu : ) Jūs bijāt man kā dzīvs līderības piemērs, un šo līderību pārnesāt arī man – vispirms jau kļuvu līderis pats sev un guvu iedvesmu uzņemties un darīt
PaulsVēlējos pateikt lielu PALDIES par to, ka es biju izvēlēta šim projektam, tā bija fantastiska pieredze man! Sirsnīgs PALDIES uzticības personām par veltīto laiku, emocijām, radošumu, mūsdienīgumu, motivācijas un atbalsta pilnu uzticēšanos pret programmas dalībniekiem.
MārīteDaži no iepriekšējā gada dalībnieku minētajiem ieguvumiem pēc dalības programmā - vēlme uzdrīkstēties pieņemt jaunus izaicinājums, atvērtības sajūta pret jaunām lietām, teorētiskas un praktiskas zināšanas par līderību, komunikāciju, saskarsmi, emocionālās inteliģences pilnveidošana, un vēl citas prasmes un iemaņas, kas palīdzējušas dalībniekiem drosmīgāk iet uz priekšu, izdarot savas izvēles. 
Inese Leoho
Anonīms
Anonīms

DALĪTIES

Pieraksties TavsAtbalsts.lv jaunumiem!

Cerams, tie Tevi iedvesmos vērtīgiem darbiem!

Komanda


Fonds "Tavs Atbalsts"

Vītolu fonds