Projekti

Atbalsts jauno talantu izaugsmes programmas

organizēšanai

Palielināt par: 80 EUR
Nepieciešami: 600 EUR
Par projektu
Fonds “Tavs Atbalsts” sadarbībā ar Vītolu fondu organizē Jauno talantu izaugsmes programmu “Atbalsts”, kas paredzēta Vītolu fonda stipendiātiem – 2. un 3.kursu studentiem līderprasmju attīstībai. Tas ir sociāls projekts, kura mērķis ir iedvesmot Vītolu fonda stipendiātus aktīvi meklēt savu lomu pasaulē. Projekta gaitā studentiem tiks dota iespēja tikties ar Latvijā atzītiem biznesa koučiem, profesionāļiem un uzņēmējiem, apgūt teorētiskās un praktiskās iemaņas un galvenos līderprasmju principus, kā arī gūt iedvesmu savu talantu attīstīšanai un ideju realizēšanai turpmākajā dzīvē.

Dalība jauno talantu izaugsmes programmā “Atbalsts” jauniešiem būs bez maksas, apmaiņā par dalību programmā studenti tiks aicināti ziedot no trīs līdz sešām stundām brīvprātīgā darba mēnesī sociālu ideju realizēšanai. Fonds aicina sabiedrības pārstāvjus sniegt savu atbalstu šī sociālā projekta īstenošanā, ziedojot līdzekļus tehnisko izdevumu segšanai 600 eiro apmērā projekta mācību norises nodrošināšanai no 2020. gada oktobra līdz 2021. gada aprīlim. Tehniskajos izdevumos ietilpst tējas, kafijas un ūdens, kancelejas piederumu, praktisko nodarbību inventāra un tehniskā aprīkojuma nodrošināšana, kā arī izdales materiālu sagatavošana u.c. tehniskie izdevumi.

Dalībai programmā tiks uzņemti 12 jaunieši, kuriem visa projekta gaitā būs iespēja konsultēties ar Latvijā labi zināmiem līderprasmju koučiem un speciālistiem, iegūt atbildes uz sev interesējušiem jautājumiem un gūt atbalstu personīgajā izaugsmē.

Mācību sāksies 6. oktobrī, bet noslēgsies 2021.gada aprīlī. Pabeidzot apmācību programmu, studenti saņems sertifikātu, kas apliecinās projekta gaitā iegūtās zināšanas.
Informācija brīvprātīgajiem
Ja Tev ir idejas, kā vari sniegt savu ieguldījumu jauno talantu izaugsmes programmas “Atbalsts” norisē un attīstībā, sazinies ar mums: talantuizaugsme@gmail.com.
Anonīms
Anonīms

DALĪTIES

Pieraksties TavsAtbalsts.lv jaunumiem!

Cerams, tie Tevi iedvesmos vērtīgiem darbiem!

Komanda


Fonds "Tavs Atbalsts"

Vītolu fonds