Atbalsti Liepas muižas kungu mājas durvju restaurāciju

Par projektu

Muiža atrodas Liepas kalnā, Raunas upes ielejā, starp trim viduslaiku pilsētām - Cēsīm, Valmieru un Raunu. Gaujas nacionālā parka teritorijā. 
Šī muiža glabā daudz interesantu kultūrvēsturisku notikumu un stāstu, jo šī ir vēsturiska vieta un šeit par to ir pieejama visaptveroša informācija.
Kopš 2014. gada te notiek intensīva ēku rekonstrukcija un parka kopšana. Un kopš 2016. gada muižas komplekss ir pieejams plašākai sabiedrībai jaunā statusā - kā viesu nams, semināru un pasākumu centrs un mākslas kūrorts.
Šeit skatienam paveras neticami skaista ainava, un daba aizrauj. Ne velti muiža bija iemīļota vieta seno glezniecības meistaru apmeklējumam, un šo vietu mīl mūsdienu mākslinieki un vienkārši cilvēki, kas novērtē dabas skaistumu.
Muižas komplekss ir milzīgs un prasa lielus līdzekļus, tādēļ atjaunošanas darbus veicam lēnām un pakāpeniski. Liepas muižā esam atsākuši kultūras pasākumu organizēšanu, lai atjaunotu to kā kultūrvietu.

Mēs plānojam  atjaunot Liepas muižas kungu mājas durvis, kuras ir aptuveni 150  gadu  vecas un lieliski parāda tā laika Latvijas meistaru amata prasmes. Tā kā muižas kungu mājā mēs plānojam izveidot mākslas galeriju šis būs lielisks pirmais solis uz muižas kungu mājas atjaunošanu.
Durvis ir sliktā stāvoklī. Krāsa ir nolupusi un tagad tās ir pakļautas dabas apstākļu iedarbībai
 
Jebkura summa ir svarīga, jo katrs mazais solis ved uz mērķi. 

Anonīms
Anonīms