11%
160 EUR 1,500 EUR

Skolotājs ir Personība

Par projektu
Pēdējos gados Latvijas izglītības nozares darbinieki saskaras ar dažādiem izaicinājumiem – pārmaiņas izglītības sistēmā, pandēmija, paaudžu atšķirības, mākslīgais intelekts un daudzi citi sarežģījumi. Reizēm tieši skolotājiem ir izaicinoši atcerēties par sevi kā personību, tādēļ Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīva “Ziedoņa klase” ielūdz uz konferenci “Skolotājs ir Personība”.
 
“Uzsākot jauno mācību gadu un gaidot Skolotāju dienu, mēs, “Ziedoņa klases” komanda, atkal aktualizējam skolotāju profesijas nozīmi ar iedvesmas un pašizaugsmes konferenci “Skolotājs ir Personība”. Mums visiem ir svarīgi atcerēties, ka tikai iedvesmota un jaudīga personība spēj mūsu nākotnei – jauniešiem iedot maksimāli labāko,” pauž “Ziedoņa klases” vadītāja Elizabete Pavlovska.
 
Sākotnēji “Skolotājs ir Personība” bija jēgpilni ikmēneša sarunu vakari, pēcāk gaita pārtapa konferenci kā ikgadēju tradīciju, kuras mērķis ir mācību gada sākumā iedrošināt un iedvesmot skolotājus, kā arī celt skolotāju profesijas prestižu. Konferencē skolotājiem savas jomas profesionāļi vada gan izglītojošas lekcijas, gan radošās darbnīcas, lai veicinātu iegūto zināšanu pielietošanu praksē. Šī gada konferences virstēma ir cieņa – tikai tas, kurš ir izjutis cieņu pret sevi, to spēj izrādīt citiem. Konferences lektori un darbnīcu vadītāji atgādinās un pavērs citu skatu punktu tās visdažādākajos aspektos – kā cieņpilni vadīt, kā cieņpilni konfliktēt, kā cilvēku ietekmē vide, kurā valda cieņa.
 
Realizējot Imanta Ziedoņa ideju: “Latvijai būs nākotne tikai tad, ja mēs, par spīti visiem nelabvēlīgajiem apstākļiem, pietiekami daudz spēka, līdzekļu un uzmanības veltīsim izglītībai,” “Ziedoņa klase” aicina sociālajos tīklos izmantot mirkļbirku #skolotājsirpersonība un stāstīt par īpašiem skolotājiem. Konferences dalības maksa izglītības nozares profesionāļiem ir simboliska - tikai, lai nosegtu pasākuma norises pašizmaksu. Ar fonda “Tavs atbalsts” palīdzību, aicinām ikvienu atsaukties un ziedot, lai nodrošinātu kādam skolotājam attālināto vai klātienes konferences apmeklējumu!
 
Plašāk par konferenci “Skolotājs ir Personība”: www.ziedonaklase.lv
Irēna Pārupe
Egija Gailuma
Ainars Bruvelis
Inese Leoho
Anonīms
Anonīms